Samsung MobilnitelefonSamsungA076128GB
Mobilni telefon A07 6-128GB ljubičasti
Šifra:
Barkod: 8806097652618
- Brend: Samsung
- Model: MobilnitelefonSamsungA076128GB
Web Cena:
15.431,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Mobilni telefon Samsung A07 6-128GB ljubičasti
15.431,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Ljubičasta |
| Rezolucija ekrana | 1600x720 piksela |
| Dijagonala ekrana | 6,7'' |
| RAM memorija | 6 GB |
| Tip kartice | Nano-SIM |
| Dual Sim | Da |
| Platforma | Android |
| Operativni sistem | Android 15, One UI 7 |
| Dimenzije | 164.4 x 77.4 x 7.6 mm |
| CPU | - Opis procesora Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) - Čipset Mediatek Helio G99 (6 nm) - Grafika Mali-G57 MC2 |
| Interna memorija | 128 GB |
| Kamera (prednja) | 8 |
| Kamera (zadnja) | 50MP + 2 |
| Kamera - opcije | Opis zadnje kamere - 50 MP, f/1.8, (wide), 1/2.76", 0.64µm, PDAF - 2 MP, f/2.4, (depth) - Features: LED flash - Video: 1080p@30/60fps Opis prednje kamere - 8 MP, f/2.0, (wide), 1/4.0", 1.12µm - Video: Da |
| Bluetooth | Da |
| NFC | Ne |
| GPS | Da |
| WLAN | Da |
| Baterija | 5000 mAh |
| USB opcije | USB-C |
| Dodatne opcije | - Senzor otiska prsta (bočna strana) - Akcelerometar - Senzor blizine - Senzor osvetljenja |
| MicroSD slot | |
| Memorija |



