APPLE iPhone 15 128GB pink
Mobilni telefon
Šifra:
Barkod: 0195949036217
- Brend: APPLE
- Model: iPhone 15 128GB pink
Web Cena:
100.346,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Mobilni telefon iPhone 15 128GB pink
100.346,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Roze |
| Dijagonala ekrana | 6.1'' |
| RAM memorija | 6 GB |
| Tip kartice | Nano-SIM |
| Dual Sim | Da |
| Platforma | iOS |
| Operativni sistem | iOS 17 |
| Dimenzije | |
| CPU | Hexa Core |
| Interna memorija | 128 GB |
| Kamera (zadnja) | 48 MP + 12 |
| Kamera - opcije | |
| Bluetooth | Da |
| NFC | Da |
| GPS | Da |
| WLAN | Ne |
| Radio | Ne |
| Baterija | 3349 mAh |
| USB opcije | |
| Dodatne opcije | |
| MicroSD slot | |
| Memorija |



