Gorenje MO20E1S
Mikrotalasna
Šifra:
Barkod: 3838782175398
- Brend: Gorenje
- Model: MO20E1S
Web Cena:
11.374,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Mikrotalasna Gorenje MO20E1S
11.374,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Širina | 45 cm |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Zapremina | 20 l |
| Visina mikrotalasne | 27.5 cm cm |
| Dubina mikrotalasne | 34.3 cm cm |
| Upravljanje | Mehaničko |
| Snaga mikrotalasne | 800 W W |
| Karakteristike | Odleđivanje prema vremenu ili težini - Vremensko AquaClean funkcija - Da |
| Tehnički podaci | Buka (max.) 60 dB(A) Širina proizvoda 451 mm Visina proizvoda 257 mm Dubina proizvoda 343 mm Širina unutrašnjosti 300 mm Visina unutrašnjosti 212 mm Dubina unutrašnjosti 296 mm Širina pakovanog proizoda 482 mm Visina pakovanog proizvoda 294 mm Dubina pakovanog proizvoda 386 mm Bruto težina aparata 12.6 kg Neto težina aparata 10.9 kg Napon 220-240 V |
| Efikasnost | Broj nivoa podešavanja pare - 5 Prečnik okretnog tanjira - 270 mm |
| Način upravljanja | Način upravljanja - Dugme Način upravljanja - Mehaničko Prikaz sata - Ne |
| Načini zagrevanja | Načini zagrevanja - Mikrotalasi Način distribucije mikrotalasa - Rotirajući tanjir Tehnologija stvaranja mikrotalasa - Standardna tehnologija (HVT) |
| Oprema | Rotirajući tanjir - Staklo |
- Glatka unutrašnjost osigurava jednostavno čišćenje. Dodatni program AquaClean je para koja će omekšati svaku masnoću na stranicama mikrotalasne. Kada program završi, jednostavno obrišite unutrašnjost rerne vlažnom krpom.



