Gorenje DG49D
Mašina za sušenje veša
Šifra:
Barkod: 3838783089502
- Brend: Gorenje
- Model: DG49D
Web Cena:
64.078,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Mašina za sušenje veša Gorenje DG49D
64.078,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Energetski razred | D |
| Kapacitet | 9 kg |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu |
| Dubina | 62,5 cm |
| Širina | 60 cm |
| Boja | Bela |
| Vrsta aparata | Mašina za sušenje veša |
| Visina | 85 cm |
| Ostalo | - Odloženo vreme rada - Funkcija pola punjenja - AntiCrease - sistem protiv gužvanja - Wifi - Elektronski LED ekran |
| Programi | - 15 programa - Daljinsko upravljanje - Allergy safe - Power 49' - Mix suvo - Eco - Cotton - Easy Care - Posteljina i ostali veliki predmeti - Vuna - Košulje - Sportska odeća - Peškiri - Vremensko sušenje - Osetljivo - Baby program - Wifi programi - Program za jakne - Program za donji veš - Program za osvežavanje - Jeans |



