LENOVO
IdeaPad Slim 3 15AMN8 R5-16-512GB
Šifra:
Barkod: 0199273213849
- Brend: LENOVO
Web Cena:
68.448,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 R5-16-512GB
68.448,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Proizvođač | Lenovo |
| Model | 82XQ00YJRM |
| Procesor | AMD Ryzen 5 7520U |
| Takt procesora | do 4.30GHz |
| Memorija | 16GB |
| Kapacitet hard diska | 512 GB SSDGB |
| Brzina rotacije hard diska | --RPM |
| Dijagonala monitora | 15,6" |
| Maksimalna rezolucija monitora | 1920 x 1080 |
| Grafička kartica | AMD Radeon 610M Graphics sa deljenom sistemskom memorijom |
| Optički uređaji | -- |
| Povezivanje | -- |
| Mreža | Da |
| Modem | -- |
| Kamera | Da |
| Baterija | -- |
| Operativni sistem | nema |
| Sajt proizvođača | -- |
| Namena | Prenosni notebook PC |
| Garancija | 24 meseca |



