Asus
Laptop Zenbook S 14 UX5406SA-PZ278X W11P14''3K OLED TouchU7 258V32GB1TBbacklolovkafutrola
Šifra:
Barkod: 4711387808771
- Brend: Asus
Web Cena:
236.786,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Laptop ASUS Zenbook S 14 UX5406SA-PZ278X W11P14''3K OLED TouchU7 258V32GB1TBbacklolovkafutrola
236.786,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Boja detaljni opis | Bela |
| Disk2 | Does not have |
| HDMI | 1 |
| Lokalizacija tastature | SR |
| Masa (g) | 1000g |
| Osvetljena tastatura | Yes |
| Thunderbolt | 2 |
| Torba | Yes |
| Touchscreen | Yes |
| VGA | No |
| WWAN | No |
| Baterija | LI 4-cell |
| Bluetooth | Yes |
| Boja Laptop | White |
| Brzina obrtaja diska | No rotation |
| Card Reader | No |
| Čitač otisaka prstiju | No |
| Disk3 | Does not have |
| KućišteŠasija | Aluminum |
| LAN | No |
| Optika | No |
| Rezolucija ekrana | 2880 x 1800 |
| Tip Diska2 | Does not have |
| VGA Memorija | Shared |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 310 x 13 x 215 mm |
| L3 keš | 12MB |
| Model VGA | Intel Arc |
| Radni takt procesora | 4.80 GHz |
| Rezolucija Web Kamere | Yes |
| Tip Diska3 | Does not have |
| Tip ekrana | Glare |
| Tip panela | OLED |
| USB 3.1 | 1 |
| WiFi | Yes |
| Model procesora | 258V |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Broj jezgara | 8 |
| Memorija | 32 GB |
| Procesor | Intel |
| Tip Diska1 | SSD |
| Tip procesora | Core Ultra 7 |
| Disk1 | 1 TB |
| Grafika | Integrated |
| Veličina ekrana | 14\" |



