Gorenje GK6B41SD
Kombinovani šporet
Šifra:
Barkod: 3838782836411
- Brend: Gorenje
- Model: GK6B41SD
Proizvod je dodat u korpu
Kombinovani šporet Gorenje GK6B41SD
41.849,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Energetski razred | A |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Dubina | 60 cm |
| Širina | 60 cm |
| Boja | Siva |
| Visina | 85 cm |
| Vrsta rerne | Fan venting |
| Zapremina | 71 l |
| Način upravljanja | - Mehanički sat sa mogućnošću isključivanja - Oblik dizajn dugmeta - Ergonomska dugmad - Jednoručno električno paljenje plinskih gorionika na ploči za kuvanje |
| Površina za kuvanje | - Zona kuvanja napred levo Mali gorionik - O napred levo (mm) 54 - Zona za kuvanje napred desno Veliki gorionik - O napred desno (mm) 99 - Zona za kuvanje nazad levo Ekspres električna ringla - O levo iza (mm) 180 - Snaga zone za kuvanje nazad levo 2000 W - Zone za kuvanje nazad desno Standardni gorionik - O desno iza (mm) 74 - Vrsta rešetke za plin - Emajlirani |
| Načini zagrevanja | - FastPreheat - brzo zagrevanje rerne - Gornji i donji grejač i ventialtor - Donji i gornji grejač - Veliki infra grejač sa ventilatorom - Veliki infra grejač - Pizza funkcija - FrozenBake - Defrost - odmrzavanje - AquaClean - program samočišćenja |



