Gorenje NRB620C61X4WFE
Kombinovani frižider
Šifra:
Barkod: 3838782945656
- Brend: Gorenje
- Model: NRB620C61X4WFE
Web Cena:
76.512,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Kombinovani frižider Gorenje NRB620C61X4WFE
76.512,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Energetski razred | C |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu |
| Dubina | 65,8 cm |
| Širina | 50,1 cm |
| Boja | Siva |
| Vrsta aparata | Kombinovani frižideri - zamrzivač dole |
| Zapremina frižidera | 253 l |
| Zapremina zamrzivača | 130 l |
| Visina | 203 cm |
| Širina frižidera | 56-60 |
| Funkcije | - Indikator temperature: SensoTech prekidač - Indikator za otvorena vrata: Zvučni alarm - Signal previsoke temperature u rashladnom prostoru: Zvučni alarm i beli signal - Previsoka temperatura u zamrzivaču: Zvučni alarm i beli signal - Podesiva temperatura zamrzivača - SuperCool brzo hlađenje - AdaptTech: Inteligentni sistem prilagođavanja korisnikovim navikama - Regulator vlažnosti vazduha: CrispZone sa - HyumidityControl: velika fioka za povrće sa regulacijom vlažnosti - Prekidač za brzo zamrzavanje - EcoMode - Kruženje vazduha: Multiflov 360° : Multi 3D duvanje vazduha |



