CANDY CCH1S518EX
Kombinovani frižider
Šifra:
Barkod: 8059019115368
- Brend: CANDY
- Model: CCH1S518EX
Web Cena:
35.759,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Kombinovani frižider Candy CCH1S518EX
35.759,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Energetski razred | E |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Dubina | 56 cm |
| Širina | 55 cm |
| Boja | Siva |
| Vrsta aparata | Kombinovani frižideri - zamrzivač dole |
| Zapremina frižidera | 191 l |
| Zapremina zamrzivača | 71 l |
| Visina | 180 cm |
| Karakteristike | - Frižider: - 1 x fioka - 4 x polica - 4 x polica na vratima - Zamrzivač: - 3 x fioka |
| Visina frižidera | preko 160 cm |



