ALFA PLAM Dormo R
Kamin na čvrsto gorivo R, drvo-ugalj
Šifra:
Barkod: 8606020941457
- Brend: ALFA PLAM
- Model: Dormo R
Web Cena:
92.238,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Kamin na čvrsto gorivo Alfa Plam Dormo R, drvo-ugalj
92.238,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Dubina | 40 cm |
| Širina | 75 cm |
| Boja | Crna |
| Vrsta aparata | Standardni |
| Visina | 80 cm |
| Snaga | 11 kW |
| Vrsta goriva | Drvo/Ugalj |
| Površina zagrevanja | 71 m2 |
| Težina netobruto | 110/123 kg |
Redizajn kamina na čvrsto gorivo jedinstvenog izgleda
Omotač izrađen od visoko kvalitetnog lima koji je zaštićen farbom, lakom i emajlom otpornim na visoke temperature.
Duplo staklo na sredini prednje strani: unutrašnje (otporno na 700 ° C) i spoljašnje reflex staklo sa efektom ogledala (otporno na 500° C)
Inox ručica na vratima ložišta
Liveno ložište obezbeđuje sigurnost i dugotrajnost proizvoda



