VOX IDP12-VCWHB
Inverter klima uređaj
Šifra:
Barkod: 8606033883782
- Brend: VOX
- Model: IDP12-VCWHB
Web Cena:
33.792,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Inverter klima uređaj Vox IDP12-VCWHB
33.792,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Garancija | 5 godina |
| Boja | Crna |
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Energetski razred - hlađenja | A++ |
| Energetski razred - zagrevanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja | BTU |
| Širina klime | 80,5 cm |
| Dubina klime | 20 cm |
| Visina klime | 27 cm |
| Grejna snaga | 3500 W |
| Rashladna snaga | 3500 W |
| Karakteristike | - Smart aplikacija - Samodijagnostika - Wi-Fi - Uklanjanje vlage - Hlađenje - Grejanje - Samočišćenje - Odmrzavanje - Auto-restart - Tajmer |
| Kapacitet grejanja | 12000 BTU |
| Kapacitet klime | 12000 |



