VOX IDA18-VCWHS
Inverter klima uredjaj
Šifra:
Barkod: 8606033883812
- Brend: VOX
- Model: IDA18-VCWHS
Web Cena:
58.080,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Inverter klima uredjaj Vox IDA18-VCWHS
58.080,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Garancija | 2 + 3 godine |
| Boja | Bela |
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Energetski razred - hlađenja | A++ |
| Energetski razred - zagrevanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja | 18000 BTU |
| Širina klime | 90,8 cm |
| Dubina klime | 22,3 cm |
| Visina klime | 29,5 cm |
| Grejna snaga | W |
| Rashladna snaga | W |
| Kapacitet grejanja | BTU |
| Kapacitet klime | 18000 |
| Funkcije | - Glasovna kontrola: DA - Grejač spoljašnje jedinice: DA - Integrisan WiFi: DA - iFeel: DA - Antifungus: DA - Automatsko čišćenje: DA - Auto restart: DA - LCD displej: DA - Hlađenje: DA - Grejanje: DA - Deep Sleep: DA |



