VOX IDA12-VCWHS
Inverter klima uređaj
Šifra:
Barkod: 8606033883805
- Brend: VOX
- Model: IDA12-VCWHS
Web Cena:
33.792,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Inverter klima uređaj Vox IDA12-VCWHS
33.792,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Garancija | 5 godina |
| Boja | Siva |
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Energetski razred - hlađenja | A++ |
| Energetski razred - zagrevanja | A++ |
| Kapacitet hlađenja | BTU |
| Širina klime | 80,5 cm |
| Dubina klime | 20 cm |
| Visina klime | 27 cm |
| Grejna snaga | 5500 W |
| Rashladna snaga | 3500 W |
| Kapacitet grejanja | 12000 BTU |
| Kapacitet klime | 12000 |
| Funkcije | - Glasovna kontrola: Da - Grejač spoljašnje jedinice: Da - Integrisan WiFi: Da - iFeel: Da - Antifungus: Da - Automatsko čišćenje: Da - Auto restart: Da - LCD displej: Da - Hlađenje: Da - Grejanje: Da - Deep Sleep: Da |



