TESLA TT34ZA31-1232IAW
Inverter klima uređaj
Šifra:
Barkod: 8606034705021
- Brend: TESLA
- Model: TT34ZA31-1232IAW
Web Cena:
34.650,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Inverter klima uređaj tesla TT34ZA31-1232IAW
34.650,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Energetski razred | A++/A+ |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Bela |
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Energetski razred - hlađenja | A++ |
| Energetski razred - zagrevanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja | 12000 BTU |
| Širina klime | 77,8 cm |
| Dubina klime | 19,2 cm |
| Visina klime | 27,2 cm |
| Grejna snaga | 3400 W |
| Rashladna snaga | 3400 W |
| Jonizator | Da |
| Karakteristike | - 7 brzina ventilatora - Turbo - Turbo režim - Zaštita od hladnog vazduha - Tihi režim - Grejanje na 8°C - I Feel - Grejanje na niskoj temperaturi (-20°C) - Komforno hlađenje -Brzo hlađenje i brzo grejanje - Inteligentno odmrzavanje - Taster za hitne slučajeve - Zaštita od korozije - Širok opseg napona pri pokretanju - Dečija brava - Hlađenje na 53°C - Detekcija curenja rashladnog sredstva - Predgrevanje kompresora - Auto-restart - Samodijagnostika - Wifi |
| Kapacitet grejanja | 12000 BTU |
| Kapacitet klime | 12000 |
| Efikasnost |



