Midea MSAFCU-18HRFN8-QRD
Inverter Klima uređaj
Šifra:
Barkod: 8606108610725
- Brend: Midea
- Model: MSAFCU-18HRFN8-QRD
Web Cena:
73.772,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Inverter Klima uređaj Midea MSAFCU-18HRFN8-QRD
73.772,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Garancija | Zakonska saobraznost 2 godine |
| Boja | Bela |
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Energetski razred - hlađenja | A++ |
| Energetski razred - zagrevanja | A+ |
| Kapacitet hlađenja | 18000 BTU |
| Odnos E.E.R. | SEER koeficijent: 7,4 |
| Odnos C.O.P. | SCOP: 4 |
| Širina klime | -Širina unutrašnje jedinice 97,5 cm -Širina spoljašnje jedinice 80,5 cm cm |
| Dubina klime | -Dubina unutrašnje jedinice 21,3 cm -Dubina spoljašnje jedinice 33 cm cm |
| Visina klime | -Visina unutrašnje jedinice 30,2 cm -Visina spoljašnje jedinice 55,4 cm cm |
| Tehnički detalji | -Nivo buke spoljašnje jedinice 63dB -Nivo buke unutrašnje jediinice 56dB -Zapremina protoka vazduha za hlađenje 840m3/h -Rashladno sredstvo R32 -Zapremina protoka vazduha grejanja 840m3/h -Potrošnja električne energije tokom grejanja 1435kWh/godišnje -Godišnja potrošnja električne energije tokom hlađenja 247kWh/godišnje |
| Kapacitet grejanja | 19000 BTU |
| Kapacitet klime | 18000 |
| Težina netobruto | -Težina unutrašnje jedinice 10kg -Težina spoljašnje jedinice 32,7kg kg |
| Funkcije | -Uklanjanje vlage -Hlađenje -Grejanje -Samodijagnostika -Wi-Fi konekcija |
| Tip | Inverter |



