Hisense Energy pro X 18K
Inverter klima
Šifra:
Barkod: 6926597761534
- Brend: Hisense
- Model: Energy pro X 18K
Proizvod je dodat u korpu
Inverter klima Hisense Energy pro X 18K
85.774,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Garancija | 5 godina |
| Boja | Bela |
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Energetski razred - zagrevanja | A++ |
| Kapacitet hlađenja | 18000 BTU |
| Širina klime | 87.7 cm |
| Dubina klime | 19.4 cm |
| Visina klime | 30.1 cm |
| Grejna snaga | W |
| Rashladna snaga | W |
| Jonizator | Da |
| Kapacitet grejanja | 18000 BTU |
| Kapacitet klime | 18000 |



