CANDY CLH3S514EW
Frižider
Šifra:
Barkod: 8059019092522
- Brend: CANDY
- Model: CLH3S514EW
Web Cena:
28.697,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Frižider Candy CLH3S514EW
28.697,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Energetski razred | E |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Dubina | 55,5 cm |
| Širina | 54,5 cm |
| Boja | Bela |
| Vrsta aparata | Frižideri bez komore za zamrzavanje |
| Zapremina frižidera | 242 l |
| Zapremina zamrzivača | l |
| Visina | 143 cm |
| Karakteristike | - Fioka za voće i povrće - Mehanička kontrola - LED osvetljenje - Sistem automatskog otapanja - 4 x polica - 4 x polica na vratima - 1 x fioka |



