Deerma
Wireless Vacuum Cleaner T10W
Šifra:
Barkod: 6977076722164
- Brend: Deerma
Web Cena:
10.296,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Deerma Wireless Vacuum Cleaner T10W
10.296,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Kratki opis artikla | Uspravni usisivac modularnog dizajna, lako postaje rucni usisivac |
| Namena | Usisivac |
| Sajt proizvođača | http://www.deerma.com/ |
| Garancija | 24 meseca |
| Proizvođač | Deerma |
| Model | T10W |
| Snaga | 265W |
| Usisna snaga | 20000Pa |
| Izvor napajanja | 100-240V~ 50-60Hz |
| Nivo buke | 80-84dB |
| Zapremina posude za otpad | --L |
| Filter | HEPA |
| Dužina kabla | --m |
| Težina uredjaja | 3,05kg |
| Ostalo | Battery capacity: 2200 mAh |
| Dimezije | 233 x 94 x 1135mm |



