Tesy GCVS 804420 B11TSR
Bojler levi
Šifra:
Barkod: 3800879127788
- Brend: Tesy
- Model: GCVS 804420 B11TSR
Web Cena:
18.145,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Bojler Tesy GCVS 804420 B11TSR levi
18.145,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Energetski razred | C |
| Garancija | 24 meseca na elektroniku, 60 meseci na kazan |
| Dubina | 46,7 cm |
| Širina | 44 cm |
| Boja | Bela |
| Zapremina bojlera | 80 l |
| Način montaže | Vertikalno na zid |
| Materijal kazana | Emajlirani |
| Visina bojlera | 84,5 cm |
| Karakteristike | - Rated power 2000 W - KOMBINOVANI SA IZMENJIVAČEM, LEVI, - Bakarni grejač Bilight, - Spoljna regulacija, - Aniti-freeze funkcija |



