Termorad BT50IB21
Bojler kombinovani BT-50 IB-21 Levi
Šifra:
Barkod: 8606007730449
- Brend: Termorad
- Model: BT50IB21
Web Cena:
26.070,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Bojler Termorad kombinovani BT-50 IB-21 Levi
26.070,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Energetski razred | / |
| Garancija | 2 godine + 10 godina na kotao bojlera |
| Dubina | 42 cm |
| Širina | 42 cm |
| Boja | Bela |
| Zapremina bojlera | 50 l |
| Način montaže | Vertikalno na zid |
| Materijal kazana | Prohrom |
| Visina bojlera | 62 cm |
Prohromski materijal je fiziološki neutralan, hemijski ne reaguje sa vodom, a samim tim doprinosi očuvanju njenog kvaliteta, pa možete biti sigurni da je ovaj uređaj pravo rešenje za svako kupatilu i da će spremno odgovoriti na sve zahteve korisnika.
Primenom savremenih tehnologija na polju termičke izolacije i upotrebom poliuretanske pene gubici u toplotnoj energiji svedeni su na minimum, što doprinosi poboljšanoj ekonomičnosti na polju potrošnje električne energije.



