Termorad BT6 visokomontažni
Bojler
- Brend: Termorad
- Model: BT6 visokomontažni
Proizvod je dodat u korpu
Bojler Termorad BT6 visokomontažni
9.517,00 rsd.
| Energetski razred | A |
| Garancija | 2 godine |
| Dubina | 23 cm |
| Širina | 23.6 cm |
| Boja | Bela |
| Snaga | 1500 W |
| Zapremina bojlera | 6 l |
| Način montaže | Visokomontažni |
| Materijal kazana | Prohrom |
| Visina bojlera | 38,6 cm |
| Karakteristike | - Radni napon: 230 V - Priključci: 3/8" - Vreme zagrevanja 15-75°C: 22 minuta - Izolacija: Stiropor - Broj termostata: 2 - Priključni kabl - Regulacija temperature - Indikator napona - Zaštita od zamrzavanja - Predviđen za ugradnju iznad sudopere |
• Sa snagom od 1500 W, bojler brzo zagreva vodu od 15 do 75°C za samo 22 minuta, što omogućava brzu dostupnost tople vode. • Sa zapreminom od 6 l i dimenzijama 23.6 x 38.6 x 23 cm, ovaj bojler je kompaktan i lako se montira iznad sudopere, štedeći prostor u kuhinji ili kupatilu. • Stiroporna izolacija pomaže u očuvanju temperature vode, čime se smanjuje potreba za dodatnim zagrevanjem i doprinosi uštedi energije. • Dva termostata omogućavaju preciznu regulaciju temperature, dok zaštita od zamrzavanja obezbeđuje bezbednost i sigurnost tokom korišćenja. • Predviđen za ugradnju iznad sudopere, što ga čini savršenim za manje prostore, kao i za brzo korišćenje tople vode u kuhinji ili drugim prostorijama.



