BOSCH TR5001 212427 ESOB
Bojler 21-24-27
Šifra:
Barkod: 4062321796921
- Brend: BOSCH
- Model: TR5001 212427 ESOB
Web Cena:
42.178,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Bojler Bosch TR5001 21-24-27 ESOB
42.178,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Energetski razred | A |
| Garancija | 2 godine |
| Dubina | 10,6 cm |
| Širina | 23.6 cm |
| Boja | Bela |
| Zapremina bojlera | - l |
| Način montaže | Vertikalno na zid |
| Visina bojlera | 43,4 cm |
| Karakteristike | Način rada: Pod pritiskom Radni pritisak: 0.4 bara Tip grejača: Mokri (potopljen u vodu) Ostale karakteristike: 3 grejača Snaga: Nominalna snaga: 21/24/27 kW Slim: Da |



