FBS66001WD električni šporet (ELE03094)
Šifra:
Barkod: 8690842795206
Web Cena: 31.771,00 rsd.
 Količina
Proizvod je dodat u korpu
BEKO FBS66001WD električni šporet (ELE03094)
31.771,00 rsd.
Idi u korpu
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
Osnovne karakteristike
TipElektrični šporet
Energetska klasaA
Karakteristike rerne
Tip rerneKonvencionalna
Zapremina71l
GrilDa
Dodatne funkcijeMehaničke komande, 4 različitih funkcija
Karakteristike ploče za kuvanje
Tip pločeRingle
Broj grejnih zona4
Dodatne funkcijeØ180mm - 2000W, Ø80mm - 450W, Ø145mm - 1000W, Ø220mm - 2000W
Fizičke karakteristike
BojaBelo-crna
Visina85cm
Širina60cm
Dubina60cm
Dimenzije850mm x 600mm x 600mm