34 inča TUF VG34VQEL1A UWQHD 3440x1440 VA 100 Hz zakrivljeni gaming monitor (MON03051)
Šifra:
Barkod: 4711081867418
Web Cena: 34.424,00 rsd.
 Količina
Proizvod je dodat u korpu
ASUS 34 inča TUF VG34VQEL1A UWQHD 3440x1440 VA 100 Hz zakrivljeni gaming monitor (MON03051)
34.424,00 rsd.
Idi u korpu
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
Ekran
Veličina ekrana34 inča
Rezolucija3.440 x 1.440
Tip ekranaLED
Tip panelaVA
Odnos stranica21:9
Nativni kontrast3.000:1
Osvetljenje300 nita
Odziv1ms (mprt)
Vertikalno osvežavanje100Hz
Tip adaptivne sinhronizacijeAMD FreeSync, Adaptive Sync
Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
GamingDa
Paleta boja16.7 miliona boja
Priključci Slotovi
Ukupno DisplayPort priključaka1
DisplayPort priključci1x DisplayPort 1.2
Ukupno HDMI priključaka2
HDMI priključci2x HDMI 2.0
Ukupno USB priključaka3
USB priključci3x USB-A 3.2 Gen 1
Audio izlaz3.5mm
Audio
ZvučniciUgrađeni
Snaga zvučnika2x 2W
Fizičke karakteristike
Dodatne mogućnostiTilt, Podesivost po visini, Swivel, 14 inča tripod soket
Montiranje na zidVESA 100mm x 100mm
BojaCrna
Širina807.8mm
Dubina248.5mm
Visina540.6mm