34 inča TUF Gaming VG34VQL3A WQHD 3440x1440 VA180Hz FreeSync Premium Pro zakrivljeni gaming monitor (MON02985)
Šifra:
Barkod: 4711387184592
Web Cena: 43.539,00 rsd.
 Količina
Proizvod je dodat u korpu
ASUS 34 inča TUF Gaming VG34VQL3A WQHD 3440x1440 VA180Hz FreeSync Premium Pro zakrivljeni gaming monitor (MON02985)
43.539,00 rsd.
Idi u korpu
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
Ekran
Veličina ekrana34 inča
Rezolucija3.440 x 1.440
Tip ekranaLED
Tip panelaVA
Odnos stranica21:9
Nativni kontrast4.000:1
Osvetljenje400 nita
Odziv1ms (GTG)
Vertikalno osvežavanje180Hz
Tip adaptivne sinhronizacijeAMD FreeSync Premium Pro
Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela0.232mm x 0.232mm
GamingDa
Paleta boja16.7 miliona boja
Priključci Slotovi
Ukupno DisplayPort priključaka2
DisplayPort priključci2x DisplayPort 1.4
Ukupno HDMI priključaka2
HDMI priključci1x HDMI 2.0
Ukupno USB priključaka3
USB priključci3x USB-C 3.2 Gen 2
Audio izlazAudio out Headphone Jack
Audio
ZvučniciUgrađeni
Snaga zvučnika2 x 2W
Fizičke karakteristike
Dodatne mogućnostiTilt, Podesivost po visini, Swivel
Montiranje na zidVESA 100mm x 100mm
BojaCrna
Širina808mm
Dubina250mm
Visina541mm