32 inča ROG Swift PG32UCDP 4K 3840x2160 OLED 240 Hz gaming monitor (MON03053)
Šifra:
Barkod: 4711387416358
Web Cena: 138.673,00 rsd.
 Količina
Proizvod je dodat u korpu
ASUS 32 inča ROG Swift PG32UCDP 4K 3840x2160 OLED 240 Hz gaming monitor (MON03053)
138.673,00 rsd.
Idi u korpu
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
Ekran
Veličina ekrana31.5 inča
Rezolucija3.840 x 2.160
Tip ekranaOLED
Tip panelaWOLED
Pozadinsko osvetljenjeSamoemitujući (OLED)
Odnos stranica16:9
Nativni kontrast1.500.000:1
Osvetljenje450 nita, 1.300 nita (HDR peak)
Odziv0.03ms (Gray to Gray)
Vertikalno osvežavanje240Hz
Tip adaptivne sinhronizacijeAMD FreeSync Premium Pro, Adaptive Sync, nVidia G-Sync Compatible
Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
GamingDa
Paleta boja1.07 milijardi boja
Priključci Slotovi
Ukupno DisplayPort priključaka1
DisplayPort priključci1x DisplayPort 1.4
Ukupno HDMI priključaka2
HDMI priključci2x HDMI 2.1
Ukupno USB priključaka1
USB priključci1x USB tip C
Audio izlaz3.5mm, 1x SPDIF
Dodatne funkcije
Power delivery (preko USB-C)Do 90W
Fizičke karakteristike
Dodatne mogućnostiTilt, Podesivost po visini, Swivel, 14 inča tripod soket
Montiranje na zidVESA 100mm x 100mm
BojaCrna
Širina714mm
Dubina274mm (sa postoljem), 71mm (bez postolja)
Visina579mm (sa postoljem), 430mm (bez postolja)