Aling Conel ALC44301.0
Produžni naponski kabal 3g/1.5m+p PP/J 3x1.5 beli
Šifra: 033178
Barkod: 8605029101480
- Brend: Aling Conel
- Model: ALC44301.0
Web Cena:
2.440,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Aling Conel ALC44301.0 Produžni naponski kabal 3g/1.5m+p PP/J 3x1.5 beli
2.440,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Aling Conel |
| Model | ALC44301.0 |
| Naziv | Aling Conel ALC44301.0 Produžni naponski kabal 3g/1.5m+p PP/J 3x1.5 beli |
| Tip | Priključnica prenosna nerastavna trostruka sa prekidačem |
| Priključni kabal | PP/J-Y (H05VV-F) 3 x 1.5mm². |
| Ostalo | Zaštita od dodira kontakta |
| Nominalni struja/napon | 3 x 16A / 250V~ |
| Maksimalno opterećenje 3600W. | |
| Dimenzije (d, v, š) | 219mm x 58mm x 48mm |
| Dužina kabla | 1,5m |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Bela |
| Uvoznik | Označeno na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
Aling Conel ALC44301.0 Produžni naponski kabal 3g/1.5m+p PP/J 3x1.5 beli



