N/A 600X600X70
Nadgradni nosač za LED panel mm
Šifra: 029635
- Brend: N/A
- Model: 600X600X70
Web Cena:
2.590,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Nadgradni nosač za LED panel 600x600x70mm
2.590,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | N/A |
| Model | 600x600x70mm |
| Naziv | Nadgradni nosač za LED panel 600x600x70mm |
| Tip | Nadgradni nosač |
| Dimenzije | 600x600x70 mm |
| Uvoznik | NT Company D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
Nadgradni nosač za LED panel 600x600x70mm



